Magicpoks viettää karvatonta loppuvuotta ja haastaa kaikki lukijat kokeilemaan samaa, ainakin jouluun saakka :D Vitsivitsi, vaikka en tiedä jaksaako meistä leideistä ihan jokainen pitää sääret vimpan päälle sileinä sukkisten ja pitkälahkeisten pöksyjen (tai sekä että) alla näin vuoden pimeimpinä kuukausina?
Olen Indiedaysin ja Shain yhteistyökampanjan myötä päässyt testailemaan markkinoiden ensimmäistä kuusi teräistä höylää. Kylläpäs meikkiksellä onkin ollut lähiaikoina ollut sileät sääret toivottavasti parilla meidän tyttöjen illan synttärisankarilla myöskin, sille he löysivät gift bagejen bonarina ihan omat Shainsa ;)

Shai sheiveriä pääset testaamaan tästä pelkästään postikulujen hintaan (4,90 euroa). Pakkauksessa tulee sheiveri + kaksi terää. Tilauksessa ei ole mitään ostopakkoa, mutta se muuttuu automaattiseksi kestotilaukseksi ellei sitä peruuta. Kestotilaajille tulee postissa kolme kuukauden välein paketti, jossa on 2 kpl:tta pace6 vaihtoteräpaketteja, joissa on molemmissa 4 vaihtoterää. Tälle kolmen kuukauden välein lähetettävälle setille tulee hinnaksi 17,45 euroa. Eipäs ainakaan tarvitse muistaa ostella uusia teriä, kun ne kolahtavat sopivasti postiluukusta.

Kaikki jotka lähtevät testaamaan Shai sheiveriä ovat mukana arvonnassa vuoden pituisesta terien ilmaiskäytöstä – ja uudet voittajat arvotaan joka viikko! Voit tuplata voittomahdollisuutesi tilaamalla tuotteet testiin ja jättämällä viestin kommenttiboksiini. Myös blogini kautta arvotaan vuoden terät. Arvon voittajan perjantaina 1.11. kello 12.

Shain nettisivuilla voit antaa palautetta tuotteesta, katsella Shai-videon ja tietysti pääset myös tilamaan tuotteen postikulujen hintaa itsellesi.

Naisten ilta, pitäisi olla joka ilta. Voisin itseasiassa haastaa itseni ja teidät tekemään vaikka joka ilta jonkun pienen ihanan kauneudehoitoon liittyvän askareen. Itseään ei voi koskaan hemmotella ehkä liikaa? Nyt puhuu kosmetologi-Maj nimittäin. Se pieni kauneudenhoitoon liittyvä askare voisi olla vaikka kynsien lakkaaminen, hyväntuoksuinen jalkakylpy, kasvonaamio, kasvojen puhdistus kynttilän valossa, vartalon kuorinta tai vaikka ihan vaan se sheivaus, ilman kiirettä.
Itselläni ainakin on ihan turha kiire aamuisin/iltaisin (öö aina) ja monesti esimerkiksi ihonhoitoni jää vain niihin välttämättömiin rutiineihin. Käsi ylös kenellä on sama ongelma?
-Maj
Tollanen ois kyllä kiva saada testiin! :)
Mukana blogiarvonnassa! Ja taidanpa tilata testiin, kun noin halvalla saa.. :)
Olisi kiva päästä testailemaan tuota :)
Käsi nousi ylös, HEP!
Ja kelpaisi kyllä nuo terät kokeiluun ihan koko vuoden ajaksi, sellaiset kammottavat villahousut on yleensä jalassa :D
Jos kommentoimalla voi osallistua blogissasi tehtävään arvontaan, niin tässäpä arpalippuni! Olisi kiva testata uudenlaista terää, sillä tällä hetkellä käyttämäni terä ei ole riittävän tehokas. Tai sitten säärikarvani vain ovat harvinaisen vahvaa sorttia (paljon mahdollista).
Kelpaisi kyllä tännekin :)
Mä haluaisin ehdottomasti testata tollasta! Hyvä että nykyisin puoli tuntia pysyy sääret sileinä, kunnes alkaa jo piikkiä kasvaa…:(
Kävin tilaamassa itselleni aloituspaketin testattavaksi! Olen myös mukana arvonnassa, jossa voi voittaa vuoden ilmaiset terät! Kuusiteräinen höylä olisi minulle ihan paras vaihtoehto sheivaukseen erittäin herkän psori-ihon takia!
http://mbabysteps.blogspot.fi
Tulipahan sitten tilattua itsellekkin! :)
Ehdottomasti haluan päästä testaamaan :)
testiin menee :)
Kelpais mulle! Mukana arvonnassa siis. :)
Kelpaisi tännekin! Eli mukana arvonnassa. :)
(taitaapa kyllä lähteä tilaukseen muutenkin.. :D)
Tälle sänkisäärelle kelpaisi testiin kanssa! :)
Mukana arvonnassa! Karvat ovat ikuinen ongelma.
Oi kun huippua ja helppoa naisen elämä sitten onkaan! :D
Mihis mun eilinen kommentti hävis? Se oli jo täällä eilen mutten nyt löydä?
Meni jotenkin näin ”Meille,meille! Minä ja 17-v neiti ollaan ahkeria sheivaajia”. No,jospa nyt onnistais :)
Jepp, tilasin ja olisi kiva voittaa :)
Ihan huippua olisi kyllä, jos onni osuisi kohdalle! Valoimpulssihoidon katkeroittamana teriä kuluu enemmän kun laki sallii.. :D
Kyllähän noita nyt on kokeiltava, vanhat kun saa huonoa jälkeä aikaan;) Mukana arvonnassakin!
Tilatti kokeiluun! :) Aina unohtuu kauppareissulla ostaa joten tämähän on ihan täydellistä! Varsinkin tämmöselle jolla joka päivä saa silotella kainalot :D
Arvonnassa mukana :)
Kelpais! Eli mukana arvonnassa :)
Mukana arvonnassa :)
Tarpeen olis täälläkin joten mukaan :)
Mukana arvonnassa! :)
Ehdottomasti olisi tarpeen täällä tuo setti!
Hei, pakko kysyä jos Maj tai joku osaa vastata kun en Shain sivuiltakaan saanut selkoa..
Onko nämä Venus Breezen tyyppisiä, eli toimivat geelityynyilläilman vaahtoa? Vai ihan perusteriä joiden käyttö vaatii sheivausvaahdon? :)
Osallistun arvontaan! Taidanpa myös tilata kokeiluun. :)
Aloitin syksyllä fysioterapiaopinnot, ja jotta en harjoitustunneilla pelästyttäisi opiskelijakollegoitani, olisi tämä sheiveri varmasti oiva peli tartzansäärilleni :D
Onko joku jo koittanu perua tota kestotilausta? Kun sähköpostissa mainittu http://www.asiakaspalvelu.kontura.fi ei toimi, eikä mailin liitteenä tullut peruutuslomaketta vaikka siinä niin luki.
Näin mulle vastattiin kun laitoin palautetta nettisivuston kautta:
Voimme lopettaa tilauksesi joko näin s-postitse tai sitten voit soittaa asiakaspalveluumme.
Jos kerrot vielä asiakasnumerosi ja/tai koko nimesi ja osoitteesi, niin löydän sinut järjestelmästämme ja voin siten lopettaa kestotilauksesi.
Ystävällisin terveisin,
Sonja
Kontura As Asiakaspalvelu
09-23106020
asiakaspalvelu@shai.fi
en halua enään jatkossa tuotteitanne, mutta kiitos kuitenkin näytepakkauksesta :) . kirjoitettu 18.2.2014
En halua enää tuotteitanne !