Jee, onnea Samuel 3-vuotta! Synttäripoika itse ei ole ihan 100% varma iästään, mutta ehkä ikääntyminen tulee joka vuosi niin suurena shokkina, että sisäistäminen kestää :D Extempore jututin siis lapsia iltapuurolla ja meininki on se perinteinen, vähän pitää hassutella ja puuroakin näyttää löytyvän pitkin naamaa, eipä ainakaan ole lavastamisen meininkiä, heh! Loppukevennys tissiliiveistä tuli kyllä ihan puskista :”D
-Maj
Voi ei mikä hurmuri! Ja Rebekka on jo niin iso – mini-Maj! Ootte niin söpöjä!
Awww ihana Samuel! :D Hurjasti onnea suloiselle päivänsankarille! :-)
Voi miten ihana Samuel! :) meidän poika täytti alkuvuodesta 2v, omasta mielestään kuitenki täytti jo 3:D ja välillä kysyttäessä on kuitenkin 1v, ikäkriisi:D
Apua, miten ihana! Nauroin täällä yksikseni oikein ääneen :D aivan valloittava pikkupoitsu, onnea hänelle! :)
Aivan ihana video ja mahtavalta tyypiltä vaikuttaa poikasi :) onnea!
Päivän piristys! ”Kuka??” :D onnea pienelle hurmurille! <3
MITEN IHANA PIENI! <3
Voi miten ihana video! :) Onnittelut Samuelille!
Suukkoja kullalle!
Voi ei, mikä ihana velmu! Hyvää synttäriä Samuelille!
Ihana poitsu! Jotenkin niin tutun oloista juttua, meillä kuopus täyttää kolme toukokuun alussa. :)
Aivan paras!!! ”Kuka?” :DD
voi mitä söpöliinejä!! Kivaa synttäriä Samuelille!
Ihana Samppa❤
Voi mitä söpöläisiä! Hyväntahtoinen naurahdus pääsi kohdassa ”Kuka?” ja pienen pojan hölmistynyt ilme. Ihania mussukoita sinulla siellä :)
Ihana :D Lapset on niin hauskoja juttujensa kanssa :D Harmittaa, ettei tullut kuvattua enemmän omia, kun olivat pieniä..
Lämpöiset onnittelut synttärisankarille <3
Onnea!! Ihana Samuel <3
Voi miten liikkis! <3
Apua miks mä oon kattonu tän videon jo neljä kertaa vaikka inhoan lapsia….
Ihana Samuel! <3 Onnea suloiselle 3-vuotiaalle!
Ja loppukevennys oli just niin kuin meidän kohta 3 veen suusta! :D
Hahah :D huippuvideo :D ja ihana loppukevennys ”huijasin”!
Tää on kyllä niin ihana :) Toinen niin yrittää olla viis.. Ja just se ”kuka” <3 Voi pientä.
Ihana video, ihanat lapset! Paljon onnea Samuelille!
Onnea Samuelille ❤️ Meidän Jamesilta ois just voinut tulla tuo tissiliini-vitsi :)) hassuja pieniä poikia.
Hih, mainio video! Näitä lisää ;)
En ehkä kestä, miten ihana poika sinulla! Katoin videon varmaan kymmenen kertaa, mutta tuo ”kuka?” naurattaa joka kerran. :D
Ihana video! Ja kuulin nyt myös ekaa kertaa sun äänen ja tykkään susta taas sata kertaa enemmän! Ihana symppis Maj ja iihanat lapset :-)
Ihan huippu pieni mies :D
Ihana video ja ihana Samuel :) Mun tytär haluaa katsoa tätä kokoajan uudestaan ja uudestaan :)
Tää oli niin hauska:D repesin tissiliiveille ja et kuka sieltä sängystä herää ja minkä iläidenä